34. Jírovcovy protozoologické dny

Protozoologická sekce ČPS

Josefův Důl, 26.-30. dubna 2004

(ostatní foto)


34. Jírovcovy protozoologické dny, každoročně pořádané Protozoologickou sekcí České parazitologické společnosti, se budou letos konat  v Josefově Dole v Jizerských horách. Prostory pro ubytování, stravování i samotnou konferenci se nalézají na jednom místě, a to v hotelu PEKLO.


Zájemce  z řad  vědeckých pracovníků, pedagogů, studentů a přátel Protozoologické sekce, kteří jsou vítanými  účastníky této konference, vyzýváme o zaslání závazné přihlášky nejpozději do 26.3.2004. Jednotlivé tematicky rozdělené  sekce se budou zabývat molekulární biologií protozoí, jejich buněčnou biologií, biodiverzitou, taxonomií a fylogenezí, patogenním působením parazitických prvoků na hostitele a dalšími aspekty jejich života. Stejně jako loni bude část programu věnována i přenašečům protozoálních onemocnění.

 

 

Ubytování:

Je zajištěno ve dvou až sedmilůžkových pokojích. Některé pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, jiné sdílejí společné sociální zařízení na chodbě. Cena za noc a snídani činí 240 Kč. Bohužel není možné si nezaplatit snídani. 

Rozpis ubytování

 

Stravování:

Je zajištěno v hotelu za 60 Kč (oběd) a 70 Kč (večeře). Přestávky s občerstvením jsou zajištěny.

 

Konferenční poplatek:

Konferenční poplatek činí 250 Kč. Studentům s aktivní účastí je poplatek odpuštěn.

 

 

Studenti !

Česká parazitologická společnost  bude refundovat cestovní náklady pouze studentům s aktivní účastí (přednášející, nebo hlavní autor posteru).

Výlohy spojené s aktivní účastí na konferenci budou hrazeny po předložení:

a)      správně vyplněného cestovního příkazu

b)      potvrzení o zaplacení (doprava, nocleh, strava)

c)      správně vyplněného formuláře dohody dle § 51 OZ (bude k dispozici v Pekle)

 

Přednášky:

Rozsah přednášky je maximálně 15 minut plus 5 minut na diskusi. Pro vaši prezentaci bude k dispozici dataprojektor (PC-Win2000 a nižší, MS-PowerPoint, preferované medium s presentací je CD!), diaprojektor a zpětný projektor. V případě speciálních požadavků kontaktujte pořadatele. I letos proběhne soutěž o nejlepší studentský příspěvek (v kategorii pregraduální studenti a postgraduální studenti), který bude oceněn ˝ ročním předplatným časopisu Vesmír, resp. Země Světa.

 

Abstrakta: 

Vybrané příspěvky budou zveřejněny, tak jako každý rok v elektronické i tištěné podobě v Journal of Eukaryotic Microbiology. Termín odevzdání (zaslání) abstraktu na adresu organizátorů (vapid@natur.cuni.cz) je 10. června 2004.

Požadovaný formát najdete v brožurce k letošním protozoologickým dnům. 

 

 

Mimokonferenční aktivity:

Josefův Důl se nachází v horách, takže okolí je skutečně krásné. Hotel Peklo leží na cestě směrem k jizerské magistrále (ideální cykloturistická trasa). Pro plánování výletů se můžete inspirovat na těchto internetových adresách (http://www.josefuvdul.cz/, http://hotelpeklo.webpark.cz/, http://www.ceskehory.cz/jizerskehory/ ). 

U hotelu je stůl na stolní tenis a hřiště.

 


Sponzoři:

 

      

                      

                                                                    


Na Vaši účast na protozoologických dnech se těší pořadatelé

Vladimír Hampl, Jan Votýpka a Alena Ziková

 

 

Kontaktní adresa pořadatelů:

Vladimír Hampl

Katedra parazitologie PřF UK

Viničná 7

128 44   Praha 2

 

E-mail: vlada@natur.cuni.cz

Telefon: 221951818

 HOME